tel. 17 852 20 50, email biuro@dom-ubezpieczen.com

Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów, AC, OCUbezpieczenia komunikacyjne

Warto wiedzieć

-Jeśli nie wypowiesz najpóźniej na dzień przed ostatnim dniem okresu ubezpieczenia polisy OC, to wznowi się ona automatycznie na kolejny okres ubezpieczenia.

-Kupujesz pojazd używany? Zarządaj polisy wraz z innymi dokumentami pojazdu. Polisa ta będzie obowiązywać do końca okresu na jaki została zawarta.

-Kupiłeś pojazd w salonie? Kup ubezpieczenie OC najpóźniej w dniu rejestracji.

-Sprowadziłeś pojazd z zagranicy? Skorzystaj z krótkoterminowego ubezpieczenia OC. Zarejestruj pojazd. Ubezpiecz na stałych tablicach w dniu rejestracji.

-W ramch assistance możesz uzyskać np. dowóz paliwa na trasie.


Każdy kierowca wie, że należy zadbać o odpowiednią ochronę samochodu, która w razie zderzenia, pozwoli mu na pokrycie szkód. Coraz więcej osób decyduje się również na nieobowiązkowe AC, które chroni samochód w razie kradzieży lub zniszczenia.

Na rynku istnieją całe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, OC jest powszechne i obowiązkowe. Z jednej strony chroni sprawcę szkody (gdyż to zakład ubezpieczeń wypłaca odszkodowanie, a nie osoba, która wypadek spowodowała), z drugiej poszkodowanego, bo to on uzyskuje odszkodowanie.

Jeśli masz swoją firmę to pomożemy Ci zadbać także o flotę pojazdów, dzięki czemu Twoi kierowcy będą mogli świadczyć swoje usługi bez obaw. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze w Rzeszowie.

Wybór jest znacznie większy:
- ubezpieczenie Auto-Casco, ochrona przed utratą lub zniszczeniem pojazdu
- ubezpieczenie kierowcy i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków
- ubezpieczenie szyb, odszkodowanie za rozbicie szyb - nie wymaga auto-casco
- wariant Opony

- assistance, pomoc w drodze na wypadek awarii lub uszkodzenia. Holowanie, naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia, pojazd zastępczy a nawet dowóz paliwa ...


- ubezpieczenie bagażu
- Zielona Karta czyli ubezpieczenie OC na terytorium innych państw jak należących do UE, Szwajcarii, Norwegii

W sytuacji kiedy w grę wchodzi ubezpieczenie większej liczby pojazdów tego samego ubezpieczającego stosujemy ubezpieczenie flotowe.

Zazwyczaj uzyskuje się tu niższą cenę lub lepszy zakres ubezpieczenia niż gdybyśmy ubezpieczali każdy pojazd pojedynczo.

W ofercie jest także ubezpieczenie obowiązkowe dla komisów samochodowych
i ubezpieczenie dla obcokrajowców wjeżdżających spoza UE na teren Polski

Najczęściej poszukiwanym jest najtańsze ubezpieczenie oc. Prostym i szybkim sposobem na znalezienie takiego ubezpieczenia jest skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń. Porównywarka ubezpieczeń może niedokładnie określić składkę bo może mieć nieaktualne taryfy lub nie uwzględni niektórych zniżek. Najpewniejsze tanie oc znajdzie się u agenta. Agent ma zawsze aktualne taryfy i niemal zawsze dysponuje dodatkowymi zniżkami i promocjami.

Mimo tego przedstawiamy kalkulator składek za ubezpieczenia komunikacyjne.
Jest on udostępniony przez niezależny podmiot od nas. Uzyskane wyniki i ewentualny zakup polisy z użyciem tego kalkulatora dokonają się bez naszego pośrednictwa.
Nie ponosimy odpowiedzialności za korzystanie z tej aplikacji.

Czy tanie ubezpieczenie samochodu może być dobre?

Może być tak dobrane aby cena odpowiadała oczekiwaniom i dawała optymalny zakres ubezpieczenia.
Zapytaj o ofertę!

biuro@dom-ubezpieczen.com

35-002 Rzeszów ul. Sobieskiego 16

PZU, Warta, HDI, Uniqa, Generali, Ergo Hestia, MTU, Compensa, Interrisk, GeneraliAgro, Benefia ,Balcia, Reso, BTA, Proama, Link4, TUZ, Saltus, Rzeszów, Leżajsk